סיפור אישי

 

אני בדרך כלל לא משתפת אבל באמת שאם זה יעזור אפילו למישהי אחת להרגיש יותר טוב עם עצמה ולהוריד במשקל- זה יהיה שווה את זה!

אני מור, ובאמת מאז שאני זוכרת את עצמי אני מתמודדת עם נושא המשקל. תמיד מתעסקת בזה, מנסה הרבה דיאטות, קצת מצליחה ושוב עולה במשקל- והאמת שהגעתי למצב שהתעייפתי.

לפני שנה, החלטתי שזה הזמן להתחיל לדאוג לבריאותי ולהתחיל להתאמן ולאכול נכון. החלק הקשה היה למצוא דרך להשיג את המשקל הרצוי ולשמור עליו גם לאחר ההרזיה.
בתקופה שבאמת הייתי כבר בייאוש, נתקלתי בפרסומת של המוצרים של וולנס ואמרתי יאללה- מה יש לי להפסיד? מקסימום לא יעבוד.

קודם כל, התחלתי לשתות קפה ליפט. זה היה המוצר הראשון שהתחלתי להשתמש בו והוא באמת עזר לי להרגיש מלאה ורגועה ולאכול פחות במהלך היום. הקפה מכיל רכיבים יעילים כמו סיבים תזונתיים ופרוביוטיקה שעוזרים למערכת העיכול.
אני הקפדתי על 3 כוסות ביום (מה גם שהטעם טעים אז השתייה היא כיפית וטובה).

המוצר השני שקניתי הוא הכלורופיל. זה תוסף טבעי שמסייע להקטין חשקים למאכלים מתוקים ומאכלים לא בריאים, שזה תמיד היה הצד החלש שלי.
וגם כמו הקפה, גם הכלורופיל, מסייע לתהליכי העיכול ועוזר בירידה במשקל.
אז באמת שאני רוצה להמליץ מכל הלב על שני המוצרים האלה, אם גם את ניסית הכל- אלה באמת המוצרים שייתנו לך את הדחיפה שאת צריכה כדי להצליח ולהתמיד, ולהוריד במשקל אחת ולתמיד!

אני חייבת לכתוב על זה כי באמת שהמוצרים האלו שינו לי את החיים ואני מקווה שזה יוכל לעזור לעוד בנות במצב שלי, באמת שאין סיבה להמשיך ולסבול!!! במיוחד שהפתרון כזה פשוט, גם אני הייתי סקפטית בהתחלה אבל זה באמת עובד!

קישור לכלורופיל

קישור לקפה